Zamów rozmowę
Główna Иконка service Иконка Projektowanie Иконка Opracowywanie rozwiązań technologicznych

Opracowywanie rozwiązań technologicznych

+48794277127
Zamów konsultację

Głównym zadaniem projektu technologicznego jest stworzenie w zgodzie ze zleceniem Klienta dokumentacji, która pozwoli na zbudowanie struktury powstawania prac, zrozumienie jego procesów, zakup niezbędnego sprzętu, uzgodnienie dokumentacji w odpowiednich instancjach.

Opracowywanie rozwiązań technologicznych

 

Opracowywanie rozwiązań technologicznych to kompleksowe przedsięwzięcia, pozwalające zoptymalizować i przystosować architekturę, konstrukcje inżynierskie, kwestie techniczne i inne rozwiązania w zgodzie z projektem do wymagań odpowiadających funkcjonalnemu przeznaczeniu pomieszczeń i zapewniających normalne funkcjonowanie wszystkich procesów, które będą realizowane na jego podstawie na przestrzeni całego okresu eksploatacji.

 

Opracowywanie rozwiązań technologicznych jest nieodłączną częścią projektu na równi z architektonicznymi i innymi działami. Prace te wykonywane są przez firmę «Hvalana», która posiada odpowiednią bazę techniczną, wykwalifikowany personel oraz szeroką geografię realizowanych obiektów.

 

Z czego składają się rozwiązania technologiczne

 

Do listy prac związanych z realizacją rozwiązań technologicznych zalicza się:

 

  • komponowanie, pełne obliczenie powierzchni z eksplikacją pomieszczeń;
  • specyfikacja całego sprzętu z przyłączeniem komunikacyjnym;
  • wskazanie głównych wymiarów architektonicznych;
  • tworzenie materiałów towarzyszących;
  • załączanie not wyjaśniających do powstałej dokumentacji i in.

 

Sp. z o.o. «Hvalana» zajmuje się opracowaniem rozwiązań technologicznych dla budujących się oraz rekonstruowanych obiektów i budynków o różnym przeznaczeniu, а także dla obiektów podlegających przebudowie.

 

Jakościowe rozwiązania technologiczne

 

Sp. z o.o. «Hvalana» działa w branży budowlanej już ponad 20 lat. Przez ten czas potencjał firmy znacznie wzrósł, zwiększyła się baza techniczna a załoga została uzupełniona o wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

 

Fachowcy posiadają duże doświadczenie w opracowywaniu rozwiązań technologicznych, realizacji rozwiązań architektoniczno-budowlanych, w projektowaniu zewnętrznych i wewnętrznych komunikacji, а także w wykonywaniu budowlanych, elektromontażowych i innych prac.

 

Współpraca ze Sp. z o.o. «Hvalana» pozwoli na realizację najróżniejszych projektów zarówno na terytorium Polski, jak i Unii Europejskiej, począwszy od projektowania, na montażu przewidzianych przez projekt linii komunikacyjnych skończywszy. Fachowa załoga gwarantuje realizację wszystkich prac jakościowo, na czas, dokładnie i w pełnej zgodności z postawionymi zadaniami.