Zamów rozmowę
Główna Иконка service Иконка Projektowanie Иконка Rozwiązania architektoniczno-budowlane

Rozwiązania architektoniczno-budowlane

+48794277127
Zamów konsultację

Rozwiązania architektoniczno-budowlane to podstawa każdego projektu budowlanego, zawierającego kompleksowe rozwiązania uwzględniające wszelkie wymogi w stosunku do powstającego budynku bądź konstrukcji.

Rozwiązania architektoniczno-budowlane

 

Rozwiązania architektoniczno-budowlane to poważne opracowania, zawierające nie tylko architektoniczno-artystyczne aspekty, ale i wymogi o charakterze socjalnym, funkcjonalnym, ekonomicznym, ekologicznym, sanitarnym i przeciwpożarowym..

 

Wykonaniem tych prac zajmuje się wyspecjalizowana organizacja posiadająca odpowiedni profil działalności, niezbędną zawodową kadrową i techniczną bazę.

 

Firma «Hvalana» od 1995 roku zajmuje się danymi rodzajami prac i tworzy architektoniczno-budowlane rozwiązania dla najróżniejszych obiektów na terytorium Białorusi.

 

Tworzenie rozwiązań architektoniczno-budowlanych

 

Sp. z o.o. «Hvalana» - to budowlana firma architektoniczna wykonująca pełen zakres prac architektoniczno-budowlanych, zawierający:

 • opis ogólnej inżynierskiej koncepcji obiektu budowy;
 • techniczne zadanie opracowania;
 • jakościowe kryteria projektu;
 • kosztorysy;
 • sekcję inżynierską;
 • sekcję konstrukcyjną.

 

W kompleks prac wchodzą wszystkie szczegółowo opracowane pod względem dokumentalnym i uzasadnione dane, zgodnie z którymi będzie realizowany projekt uwzględniający konstrukcyjne cechy i inżynierskie rozwiązania oparte na wymaganych normatywach i obliczeniach. Prace architektoniczno-budowlane są aktualne nie tylko w fazie projektowania, ale i w procesie eksploatacji obiektów.

 

Podczas opracowywania prac architektoniczno-budowlanych specjaliści firmy stosują nowoczesne technologie o wysokim stopniu niezawodności, а także absolutnie bezpieczne materiały budowlane.

 

Zalety Sp. z o.o. «Hvalana»»

 

W procesie opracowywania architektoniczno-budowlanych rozwiązań rekonstrukcji obiektu bądź nowej budowy stosowane są najnowsze programy uwzględniające wymogi klienta, uzgadniana jest tekstowa i graficzna część ze zleceniodawcą raz odpowiednimi zainteresowanymi organami.

 

Współpraca ze Sp. z o.o. «Hvalana» jest korzystna i pewna, ponieważ firma na równi z tworzeniem prac architektoniczno-budowlanych realizuje także cały kompleks prac budowlanych, montaż sieci komunikacyjnej, wykonuje elektromontażowe oraz inne prace.

 

Wchodząc w kontraktowe relacje z firmą «Hvalana» zapewniacie sobie:

Tworzenie rozwiązań architektoniczno-budowlanych

 

 • możliwość kompleksowych rozwiązań prac projektowych i budowlanych;
 • usługi wysoko wykwalifikowanych specjalistów;
 • realizację wszelkich prac zgodnie z zaplanowanymi i uzgodnionymi ze zleceniodawcą terminami;
 • stały kontakt ze Zleceniodawcą na wszystkich etapach wykonywania prac; korzystanie z nowoczesnych technologii, sprzętu i materiałów;
 • koszty budowy w przystępnej cenie;
 • pewnego partnera z niezbędną techniczną i kadrową bazą, oferującą możliwość realizacji projektów o różnym stopniu skomplikowania zarówno na terytorium Polski, jak i Unii Europejskiej
 • gwarantowaną jakość, przyzwoitość i uczciwość firmy;
 • wysoki stopień odpowiedzialności i profesjonalne podejście do realizacji każdego konkretnego projektu niezależnie od stopnia jego trudności.

 

Firma ceni sobie swoją reputację i liczy na długoterminową współpracę oraz zaufane relacje z klientami. Profesjonalne podejście do rozwiązywania postawionych zadań, gwarantowana jakość i wysoki stopień odpowiedzialności pozwoliły naszym klientom na szybką i jakościową realizację z firmą «Hvalana» każdego projektu.