Zamów rozmowę
Główna Иконка service Иконка Budowa Иконка Prace elektryczne

Prace elektryczne

+48794277127
Zamów konsultację

Jednym z najważniejszych etapów przy budowie obiektów o różnym przeznaczeniu są prace elektryczne.

Prace elektryczne

 

Gwarancja bezpiecznej eksploatacji budynków i konstrukcji oraz sprawna praca sprzętu zależy bezpośrednio od jakościowo wykonanego montażu sieci i linii elektrycznej..

 

Pełnowartościowa i pewna elektryczność powinna zapewnić efektywną pracę wszystkich systemów podtrzymujących życie w mieszkalnych i przemysłowych budynkach - wentylacji, klimatyzacji, wind, pomp, oświetlenia i innych ważnych pod względem życiowym systemów.

 

Dlatego też prace elektryczne o dowolnym stopniu skomplikowania powinny być realizowane ze szczególną odpowiedzialnością przez profesjonalistów, którzy posiadają nie tylko odpowiednie wykształcenie, ale i niezbędne doświadczenie, kwalifikacje, nowoczesny sprzęt oraz pełnowartościową bazę techniczną.


Prace elektryczne i budowlane

 

Często prace elektryczne i montażowe są ze sobą nierozerwalnie powiązane. Kompleksową realizacją danej działalności w Polsce zajmuje się Sp. z o.o. «Hvalana», która posiada zespół wysoce wykwalifikowanych pracowników. Firma projektuje i buduje obiekty o różnorakim przeznaczeniu, oferuje usługi inżynierskie, trudni się montażem konstrukcji metalowych oraz wykonuje inne rodzaje prac w sferze budownictwa.

 

Głównym celem Sp. z o.o. «Hvalana» jest wysokiej jakości realizacja prac elektrycznych, ścisłe przestrzeganie terminów ich realizacji niezależnie od stopnia trudności projektu. Fachowcy firmy wykonują pełen cykl montażu instalacji elektrycznych wszystkich linii komunikacyjnych zgodnie z projektem prac - od postawienia zadania do jego realizacji i wdrożenia do eksploatacji.

 

Jednym z głównych kierunków działalności firmy jest projektowanie systemów zaopatrzenia w energię, uzgadnianie opracowanych projektów i ich realizacja na obiektach o różnym przeznaczeniu wszelkich form własności.

 

Zalety firmy

 

Współpraca ze Sp. z o.o. «Hvalana» pozwoli na realizację projektów elektrotechnicznych i budowlanych dzięki licznym zaletom firmy, takim jak:

 

Prace elektryczne

  • realizacja zamówień na najróżniejszych obiektach;
  • względne ceny prac elektrycznych;
  • udzielanie konsultacji w kwestii budowy, montażu instalacji elektrycznej i projektowania;
  • ogromne doświadczenie fachowców - firma istnieje od 1995 roku, posiada zespół wysoce wykwalifikowanych specjalistów o różnych profilach;
  • oferowanie szerokiego spektrum usług - od projektowania do przekazania obiektów do eksploatacji;
  • nieustanne doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji pozwalające na wdrażanie nowoczesnych technologii i nowatorskich rozwiązań technicznych;
  • wykorzystywanie nowoczesnych materiałów, wysokiej jakości sprzętu, nieustanna kontrola realizacji prac na wszystkich etapach;
  • ścisłe przestrzeganie umownych zobowiązań;
  • gwarantowana jakość.

 

Wykonywane przez firmę «Hvalana» prace to pewna, bezawaryjna i długotrwała eksploatacja sieci elektrycznych na przestrzeni całego okresu eksploatacji obiektów. Cennik prac elektrycznych oraz rodzaje oferowanych usług znajdują się na stronie firmy.

 

Jesteśmy otwarci na współpracę i gotowi zrealizować wszelkie prace elektromontażowe w domu, biurze, przedsiębiorstwach przemysłowych, budujących się i remontowanych obiektach.

 

 

Aby poznać koszt prac elektomontażowych należy dzwonić na podane numery telefonów.