Zamów rozmowę
Główna Иконка service Иконка Budowa Иконка Rekonstrukcja budynków i konstrukcji

Rekonstrukcja budynków i konstrukcji

+48794277127
Zamów konsultację

Grupa firm «Hvalana» oferuje kompleksowe usługi w Polsce i krajach Unii Europejskiej w zakresie rekonstrukcji i remontu budynków i konstrukcji o dowolnym stopniu skomplikowania. Prowadzi kompleks przedsięwzięć związanych z pracami organizacyjno-technicznymi, ukierunkowanymi na zmianę ekonomiczno-technicznych wskaźników, wyrażających się w zakresie budowlanym, powierzchni, pojemności i przepustowości.


Odczuwane wyniki w krótkim czasie

Реконструкция жилых зданий и сооружений

 

Prowadzona przez specjalistów firmy rekonstrukcja budynków pozwoli na osiągnięcie następujących rezultatów:

 

  • zwiększenie osprzętu inżynierskiego;
  • zwiększenie powierzchni użytkowej;
  • zmianę układu pomieszczeń;
  • usunięcie śladów zużycia moralnego i fizycznego.

 

Przeprowadzane są prace na obiektach handlowych i mieszkalnych w Polsce, ukierunkowane na zmianę parametrów kapitałowego budownictwa z utworzeniem nadbudówek, zwiększeniem powierzchni, odbudową konstrukcji nośnych. Profesjonalnie zorganizowane podczas rekonstrukcji budynków prace montażowe pozwolą na zmianę wysokości sufitów, liczby kondygnacji i kubatury pomieszczeń.

 

 

Innowacyjne metody i technologie

 

 

Podczas realizacji prac związanych z rekonstrukcją budynków w Polsce, specjaliści firmy wykorzystują elastyczne i wysoce przemysłowe technologie, stosując objętościowe elementy, sprzyjające skróceniu czasu i kosztów pracy. Końcowy rezultat wyraża się poprzez zwiększenie architektonicznej wyrazistości obiektów, poprawę parametrów technologicznych i stworzenie komfortowych warunków do pracy i wypoczynku.

 

Innowacyjne metody i technologie

Prowadzenie kompleksowych przedsięwzięć sprzyja modernizacji systemów zaopatrzenia w wodę oraz grzewczych. Stosowane są zasadniczo nowe technologie, upraszczające i obniżające koszty dostawy energii.

 

Prowadzona przez nas rekonstrukcja budynków i konstrukcji, а także renowacja budynków mieszkalnych i społecznych z zastosowaniem taśmowo-seryjnej technologii, obniża koszty procesu i pozwala na redukcję wydatków szacunkowych.

 

Firma «Hvalana» dysponuje załogą wykwalifikowanych specjalistów w różnych dziedzinach budownictwa, profesjonalnie wykonujących obowiązki związane z odbudową funkcjonalnych możliwości i architektonicznego oblicza budynków.

 

Włączone do procesu renowacji prace elewacyjne uczynią przemysłowy bądź mieszkalny kompleks bardziej atrakcyjnym. Wykorzystywane materiały zapewnią ochronę fasady przed negatywnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych i zapobiegną erozji powłoki wskutek działania promieniowania UV i opadów.

 

Właśnie teraz skontaktuj się ze specjalistami,którzy gotowi są bezzwłocznie i z udzieleniem gwarancji jakości, dokonać rekonstrukcji budynku w przystępnej cenie z uwzględnieniem preferencji klienta. Skontaktuj się z menedżerem ds. pracy z klientami by omówić warunki zamówienia.

 

W sprawie usług projektowania, renowacji i rekonstrukcji mieszkalnych budynków i konstrukcji należy kontaktować się tylko ze Sp. z o.o. «Hvalana».